poniedziałek, 3 września 2018

Wrześniowa ofensywa SQN

Wrzesień jest kolejnym pracowitym miesiącem w wydawnictwie Sine Qua Non. Jednocześnie będzie to także ciekawy miesiąc dla wszystkich fanów piłki nożnej. W tym miesiącu bowiem premierę mają trzy piłkarskie książki.


O przedsprzedaży książki Leszka Orłowskiego pt.: "Atletico Madryt. Cholo Simeone i jego żołnierze" pisałem już TUTAJ. Wydawnictwo realizować będzie wysyłkę od 24 sierpnia. Teraz natomiast można już ją zamówić, ponieważ prowadzona jest przedsprzedaż. W cenie 28.00 zł możecie nabyć ją TUTAJ.

W przedsprzedaży można już nabyć książkę "Dawid Janczyk. Moja spowiedź". Wysyłka planowana jest na 14 września. TUTAJ możecie zamówić ją w cenie 29.60 zł.

Trzeci piłkarski hit to pozycja obowiązkowa dla fanów ligi angielskiej. Już pod koniec sierpnia ukazała się prawdziwa biblia, bo licząca niemal pięćset stron książka "Premier League. Historia taktyki w najlepszej piłkarskiej lidze świata". Książkę możecie kupić za 27.20 zł TUTAJ.

Ponadto dla tych, którzy nie zdążyli kupić książki "Pep Guardiola. Sztuka zwyciężania" też jest dobra wiadomość. Otóż wydawnictwo planuje jej wznowienie. Na szczegóły trzeba jeszcze poczekać. Jej recenzję również znajdziecie na moim blogu klikając TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz