sobota, 5 stycznia 2019

Co piłkarskiego od SQN w 2019 roku?

Wydawnictwo Sine Qua Non wraz z początkiem roku 2019 informuje o nowościach piłkarskich, które ukazywać się będą bieżącym roku. Nie zabraknie ciekawych tytułów!


Już niebawem ukaże się polskie wydanie książki Uli Hesse pt.: "Building the Yellow Wall: The Incredible Rise and Cult Appeal of Borussia Dortmund”. W Polsce ukarze się pod tytułem "Siła Żółtej Ściany".Po sukcesie "Ja, Ibra" ukaże się kolejna książka poświęcona temu piłkarzowi. "Ja, Futbol" ukaże się w czwartym kwartale 2019 roku. Czy będzie tak samo ciekawa jak pierwsza?
Bardzo dobrze zapowiada się także biografia Petera Croucha, która zawierać będzie mnóstwo śmiesznych i ciekawych anegdot. "How to be a footballer" to szybka, lekka i komediowa książka odsłaniająca kulisy życia piłkarza.Pożądanym tytułem może być także autobiografia Francesco Totti'ego. Na jej premierze we Włoszech był komentator Święcicki który opisał krótko: "Zero wyników, opisu meczu. Sporo anegdot". Co więcej, wydawnictwo planuje zaproszenie legendy do Polski!Prawdopodobnie w marcu ukaże się „The Anatomy of Liverpool” autorstwa Jonathana Wilsona. Będzie to pełna analiza dziesięciu kluczowych spotkań od Watsona do Beniteza i odpowiedź na pytanie, skąd przyszły te wyniki i co byłoby gdyby były inne.Będzie także coś dla fanów gry Football Manager. Dzięki SQN i tłumaczeniu Michała Pola ukaże się „Football Manager Stole My Life”. Autorzy dotarli nawet do człowieka, który poświęcił tej grze... 20 lat swojego życia.Na którą z nich czekacie najbardziej?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz