wtorek, 8 stycznia 2019

Pierwszy w 2019 roku konkurs SportBooks!

Osiem dni po nowym roku, czas zatem zorganizować pierwszy konkurs. Jeśli cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem, jeszcze w styczniu zorganizuje kolejny ciekawy konkurs.


Kamil Grosicki aktualnie występuje w angielskiej Championship w zespole Hull City. W tym sezonie rozegrał 20 spotkań, w tym 16 w pierwszym zespole. Strzelił cztery bramki i zanotował cztery asysty.

Yvette Żółtowska - Darska. Bardzo znana autorka wielu piłkarskich bestsellerów, które przetłumaczono aż na jedenaście różnych języków. Lekki ciekawy tekst przystępny dla dzieci i młodzieży, książki bogato ilustrowane.

Co łączy obie postacie? Oczywiście książka. Lektura z serii #Superherosi pt.: "Grosicki. Chłopak, który wziął los w swoje ręce" wydana przez wydawnictwo Burda, nad którą blog SportBooks objął patronat medialny.

O tą właśnie książkę powalczycie w konkursie. Chodzi o odpowiedź na jedno proste pytanie.
Czy chciałbyś/chciałabyś spotkać się z Kamilem Grosickim i dlaczego?
Odpowiedzi wysyłać możecie na maila maciejszymanski1@wp.pl do najbliższej niedzieli.
Najciekawszą odpowiedź nagrodzę książką.
Powodzenia!

2 komentarze:

  1. Jasne że chciałbym! Kamil Grosicki to jeden z bohaterów naszego piłkarskiego pokolenia. Nasi rodzicie mieli Latę, Domarskiego, Lubańskiego, Bońka, czego im zawsze jako piłkarski kibic zazdrościłem. Na to spotkanie zabrałbym mojego 5-cio letniego synka, który dopiero zaczyna swoją przygodę z piłką w jednej z poznańskich szkół. Dla Kuby to spotkanie byłoby z pewnością niezapomnianym przeżyciem, bo wie ile serca w grę dla reprezentacji wkłada Kamil i mocno mu kibicuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pewnie że chciałbym spotkać Kamila Grosickiego. Jest podporą reprezentacji i coraz lepiej radzi sobie w lidze angielskiej. Został wybrany do 11 kolejki w Anglii. Poza tym jest to chłopak który miał swoje wzloty i upadki, ale udało mu się z tego dźwignąć. Wielu ludzi wróżyło mu szybki koniec kariery gdy występował w lidze Szwajcarskiej, a powrót do ekstraklasy odczytano jako krok wstecz w jego karierze. Mimo to udowodnił wszystkim że ma mocny charakter i dąży do celu. Mam nadzieje że uda mu się trafić do jeszcze lepszego klubu i jego kariera nabierze jeszcze rozpędu, bo przez ostatnie 2 lata nie miał szczęścia do transferów. Myślę, że przez to wszystko co w życiu przeszedł mógłby opowiedzieć wiele ciekawych rzeczy.

    OdpowiedzUsuń