środa, 6 lutego 2019

"Messi. Chłopiec, który stał się piłkarską legendą" już w sprzedaży

30 stycznia na księgarskich półkach pojawiła się nowa odsłona biografia Leo Messiego dla dzieci,o której informowałem już TUTAJ. Nad tą publikacją blog SportBooks.pl objął patronat medialny.

„MESSI. CHŁOPIEC, KTÓRY STAŁ SIĘ PIŁKARSKĄ LEGENDĄ”to wzruszająca opowieść o sile woli, pasji i niepoddawaniu się przeciwnościom. Oraz o tym, że coś, co wygląda na koniec marzeń, może okazać się tych marzeń... początkiem.

Miał dziesięć lat, kiedy przestał rosnąć i usłyszał, że nie ma szans na bycie zawodowym sportowcem. Dziś jest najwybitniejszym piłkarzem XXI wieku. Uratował go talent i medycyna, ale także determinacja rodziców oraz FC Barcelona, dla której w wieku trzynastu lat opuścił Argentynę i rodzinny dom. Czy był to koniec problemów?

Wydana w 9 krajach i nominowana do prestiżowej nagrody Polskiej Sekcji IBBY bestsellerowa biografia Leo Messiego dla dzieci od razu stała się bestsellerem. Dziś w zupełnie nowej wersji znów trafia na polski rynek. Nieznane polskiemu czytelnikowi zdjęcia, nowa szata graficzna, nowe rozdziały, większa liczba stron – oto książka, którą każdy młody fan futbolu powinien mieć w swojej kolekcji.

Yvette Żółtowska-Darska – autorka takich bestsellerów dla dzieci jak LEWY, PAZDAN, SZCZĘSNY oraz MESSI, RONALDO i IBRA. Wieloletnia szefowa TVN STYLE, dziś pisarka i mama 13-letniego syna. Zainspirowana jego pasją do futbolu, wymyśliła nową koncepcję książek dla dzieci: biografie ich piłkarskich idoli. Jej książki przetłumaczono dotąd na 11 języków.

Do tej pory udało mi się zebrać cała serię biografii wspomnianej autorki. Każdą z nich zrecenzowałem na łamach tego bloga. Prezentuje je jeszcze raz poniżej.

Cristiano Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce
Leo Messi. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem
Ibra. Chłopiec, który odnalazł własną drogę
Neymar. Chłopiec, który urodził się, by grać w piłkę
Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem 
Szczęsny. Chłopak, który odważył się być bramkarzem 

Dane wydawnicze:

Tytuł: MESSI. Chłopiec, który stał się piłkarską legendą.
Autor: Yvette Żółtowska-Darska
Data premiery: 30.01.2019
Cena: 39,90
ISBN: 978-83-8053-505-3
Oprawa: twarda, liczba stron: ok. 220

Format: 170 x 240 mm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz