wydawnictwa

Zarówno jako przedstawiciel serwisu FCBTV.pl jak i bloga SportBooks.pl współpracuje z takimi wydawnictwami jak:

Sine Qua Non
Wydawnictwo tworzy grupa osób, którzy zakochani są w książkach. Nie tylko piłkarskich, czy sportowych, ale także muzycznych, popkulturowych, fantastycznych itd... Łączy ich zamiłowanie do książek i chęć dzielenia się najlepszymi tytułami.
Oficjalna strona: WSQN.pl

Rebis
25-lecie wydawnictwa już świętowano oficjalnymi obchodami z zaproszonymi gośćmi. 16 lat z rzędu zdobywali nagrodę w w konkursie Przedsiębiorstwo Fair Play oraz 12 razy kończyli rok z tytułem Książki Roku przyznanym przez „Magazyn Literacki KSIĄŻKI”.
Wydawnictwo prezentuje powieści, opowiadania, jest literatura brazylijska, fantastyczna, historia sztuki, współczesna historia, oferta psychologiczna i poradnikowa, biznesowa i sportowa. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.
Oficjalna strona: REBIS.com.pl

RM
Wydawnictwo zostało założone w 1996 roku. Znajdziemy tu książki o tematyce poradnikowej, przewodniki turystyczne, książki kucharskie, komputerowe, historyczne, sportowe itd. Pozycje wzbudzają popularność i uznanie, ponieważ rozwijają różne pasje i umiejętności.
Oficjalna strona: RM.com.pl

Egmont
Wydawnictwo stworzone przede wszystkim dla najmłodszych. Egmont wierzy w moc opowieści, w związku z czym opowiada je dzieciom, młodzieży i rodzinom. Znajdziemy tu książki, czasopisma, komiksy, bajki, ale również gry.
Wydawnictwo wygrało wiele nagród m.in Książka roku polskiej sekcji IBBY, nagrody z serii "Czytam sobie", nagrodę książki roku czy wyróżnienie za wybitne osiągnięcia w sferze edukacji dla najlepszych projektów edukacyjnych.
Oficjalna strona: EGMONT.pl

Wydawnictwo Literackie
Wydawnictwo zostało założone w 1953 roku. Publikuje dzieła twórców nie tylko polskich, ale światowych - pisarzy, poetów, eseistów, historyków, badaczy kultury. Skupiają się przede wszystkim na literaturze pięknej polskiej i obcej, literatury faktu – w tym cenionych książek wspomnieniowych, historycznych, popularnonaukowych – oraz literatury dla młodzieży.
Oficjalna strona: wydawnictwoliterackie.pl


Burda Książki
Jest to część koncernu medialnego Burda International, jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym. W ofercie znajdziemy poradniki, książki podróżnicze, dziecięce, powieści, biografie, kryminały i wiele innych. Wydawnictwo otrzymało w 2016 roku nagrodę BESTSELLER EMPIKU 2015 za najlepszą sprzedaż książki dziecięcej Nela i tajemnice świata.
Oficjalna strona: burdaksiazki.pl


Grupa Wydawnicza Publicat
Zaliczamy do niej takie wydawnictwa jak Centrum Edukacji Dziecięcej, Papilon, Publicat, Elipsa, Wydawnictwo Dolnośląskie oraz Wydawnictwo Książnica.
Znajdziemy tu książki dla dzieci i młodzieży, tytuły popularnonaukowe, krajoznawcze, poradniki, albumy, literaturę piękną, literaturę faktu, a także audiobooki.
Oficjalna strona: Publicat.pl


Wydawnictwo SendSport
Jest to internetowa księgarnia sportowa oferująca książki z różnych dziedzin sportu: piłka nożna, żużel, siatkówka, lekkoatletyka, kolarstwo, rugby, koszykówka. Biografie piłkarzy, monografie klubów piłkarskich, książki o kibicach, roczniki piłkarskie i multimedia. Znajdziemy także niszowe publikacje wydane w bardzo małych nakładach.
Oficjalna strona: SendSport.pl

 
 
Książki otrzymywałem również od takich wydawnictw jak Bukowy Las, Vesper, Zysk i S-ka, Aha! i Agora, GiA, Czerwone i Czarne, Oficynka, Wiatr od Morza, za co serdecznie dziękuję. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz