środa, 22 listopada 2017

Polish Reds. Magazyn kibiców Liverpoolu (wyd 3)

Przyszedł czas na listopad, a co za tym idzie kibice Liverpoolu doczekali się trzeciego numeru magazynu Polish Reds.

Pewnie niektórzy z Was będąc na co dzień z Polis Reds, zastanawiała się skąd pewien poślizg z wydaniem magazynu. Otóż podyktowany jest on już przygotowaniami do grudniowego numeru, który ma "zrewolucjonizować format i funkcjonowanie magazynu". Czekamy!

Ale najpierw czas na przejrzenie aktualnego wydania. Znajdziemy w nim ciekawie zaprezentowane raporty meczowe, z których wynikać będzie jeszcze więcej informacji niż dotychczas.

Ze statystyk poznamy najlepsze i najgorsze starty drużyn, które Premier League kończyły w pierwszej czwórce oraz mistrzów Anglii po 1/4 sezonu. Znajdziemy statystyki spotkania zremisowanego z Manchesterem, wygranego z Mariborem i Huddersfield oraz przegranego z Tottenhamem.

Przypomnimy sobie także o kilku niezapominanych bohaterach z zwycięskiego finału Ligi Mistrzów z 2005 roku. Dowiemy się gdzie są i czy kontynuując jeszcze piłkarską karierę. Miło przypomnieć sobie takie nazwiska.

Szczegółowo przyjrzymy się także Coutinho, który jest celem transferowym FC Barcelony. Ponadto wydawcy już zapowiadają, że niebawem do wygrania będzie kolejna książka.

Magazyn dostępny jest do przeczytania online TUTAJ, zaś do pobrania znajdziecie go TUTAJ.

Zobaczcie także:
Polish Reds. Magazyn kibiców Liverpoolu (wyd 1)
Polish Reds. Magazyn kibiców Liverpoolu (wyd 2)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz