o blogu


Blog SportBooks.pl powstał pod koniec grudnia 2016 roku. 

Przez kilka lat pisałem na o FC Barcelonie na założonej przez siebie stronie FCBTV, której aktualnie już nie prowadzę. Pisałem także na innych portalach sportowych typu MichalWrobel.pl, Zuzelend.com, CzarnySport.pl czy Barca.pl.

W związku z rozrastającą się kolekcją książek, postanowiłem otworzyć swojego bloga typowo książkowego. Zamieszczam tu najnowsze informacje z wydawnictw, newsy, promocje, nowości, zapowiedzi, ale przede wszystkim recenzje przeczytanych książek. Od czasu do czasu organizuje konkurs oraz przeprowadzam wywiad z jakimś autorem.

Obecnie moja biblioteczka liczy sobie ponad 500 pozycji. Może nie ma się jeszcze czym chwalić, wielka ilość to nie jest, ale wygląda dość pokaźnie, a cały czas, nieustannie przybywają nowe pozycje dzięki współpracy z większością sportowych wydawnictw.

Blog ściśle współpracuje z takimi wydawnictwami jak Sine Qua Non, RM, Egmont, Burda i Rebis. Książki otrzymywałem również od takich wydawnictw jak Dolnośląskie, Bukowy Las, Vesper, Literackie, Zysk i S-ka, Aha, Agora, GiA, Czerwone i Czarne, Oficynka, Oficyna, Wiatr od Morza, Amber, Buchmann, Anakonda, Novae Res, Marginesy, Muza, Pascal, Otwarte, Publicat, Znak, Rea-sj, Magnus czy Arena za co serdecznie dziękuję. 


Z chęcią poznam Wasze sugestie i opinie na temat bloga.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz