czwartek, 28 grudnia 2017

Recenzja wzbogaconej wersji biografii Lewego

Wydawnictwo Burda wraz ze swoją autorką - Yvette Zoltowska-Darską informują, że pojawiła się nowa, wzbogacona i rozszerzona wersja biografii Roberta Lewandowskiego.

Jako, że miałem przyjemność przeczytać wszystkie bestsellery autorki, również i w tym wypadku otrzymałem jeden egzemplarz.

Pani Yvette jest niezwykle sympatyczną autorką wielu bestsellerowych biografii dla dzieci i młodzieży. Jej książki przetłumaczono na jedenaście języków. Kolejny wybór książki z serii #Superherosi padł na Roberta Lewandowskiego.

Książka "Lewy. Chłopak, który zachwycił świat" rozpoczyna się od wstępu, w którym autorka krótko przedstawia Roberta, zaś kończy na śmiesznych memach. W końcowym epilogu dowiemy się jak autorce udało się spotkać z piłkarzem i co skłoniło ją do napisania książki.

Dokładnie opisana jest droga Lewego na szczyt. Od kariery juniorskiej, aż po eliminacje do Mundialu w Rosji i gry w Bayernie. Drogi, która była niekiedy kreta, wyboista i przykra. Ale się udało.

Nowe, wzbogacone i rozszerzone wydanie książki ma aż o 36 stron więcej, przeczytamy między innymi o  Euro 2016, eliminacje Mundialu oraz o... małej Klarze, która urodziła się Robertowi i Ani.

Oprócz nowej okładki znajdziemy także jeszcze więcej faktów, anegdot i ciekawych fotografii, których również jest dużo więcej. Dodane zostały także mini słowniczki futbolu.

Na tylnej okładce znajdziemy także kod. Skanując go będziemy mieli możliwość pobrania próbnej wersji książki.

Pewnie dzięki spotkaniu autorki z bohaterem lektury i jego otoczeniem, pozycja ta jest pierwszą autoryzowaną biografią Lewandowskiego dla dzieci!

Zobacz także inne opisane przeze mnie książki autorki:
Cristiano Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce
Leo Messi. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem
Ibra. Chłopiec, który odnalazł własną drogę
Neymar. Chłopiec, który urodził się, by grać w piłkę
Pazdan. Chłopak, który gra całym sercem 
Szczęsny. Chłopak, który odważył się być bramkarzem 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz