piątek, 2 marca 2018

Ucz sie trików od najlepszych: Paweł Skóra

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Pascal otrzymałem ich najnowszą książkę dotyczącą piłki nożnej. Chodzi o pozycje znanego w futbolowym świecie Pawła Skóry, który napisał poradnik pt.: "Triki piłkarskie".

Paweł Skóra jest futbolowym freestylerem. Na swoim koncie ma między innymi tak wielkie sukcesy jak Mistrzostwo Polski, Europy, a nawet Świata. Postać, która zdecydowanie wie czego chce i potrafi uczyć swojego fachu w ciekawy sposób.

"Triki piłkarskie. Trening, technika, mistrzostwo" jego autorstwa jest niezwykłym poradnikiem, w którym autor uczy jak wykonywać przeróżne triki w różnych stylach zaczynając od samej żonglerki, a kończąc na niezwykłych kombinacjach.

Co jest bardzo ciekawe, na stronach w których wyjaśnia każde ćwiczenie krok po kroku, wraz ze zdjęciami znajduje się kod, który możemy zeskanować. Skanując go możemy obejrzeć każdą jego sztuczkę, a nawet pokaz!

Żeby cała książka nie opierała się tylko i wyłącznie na nauce, wplatane są różne elementy. Jednym z nich jest opis dziesięciu lat jeżdżenia na zawody. Paweł opisuje swoje udziały w rożnych imprezach, dokładając ciekawostki i swoje odczucia. Znajdziemy także rozdział z jego podróżami po całym świecie i licznymi anegdotami i przygodami, które go w danych krajach spotkały.

Nie mogło oczywiście zabraknąć rozdziałów z opisami używanych piłek, butów czy stroju. Poznamy także różnice między piłką nożną a freestyle footballem, dowiemy się co to i poznamy historię dyscypliny.

Książka zdecydowanie godna polecenia dla wszystkich młodych i nieco starszych, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego. Autor chce, aby każdy kto czyta lekturę odkrył w sobie pasję i został mistrzem trików.

Książkę możesz zamówić już za niecałe 32 zł klikając TUTAJ

http://pawelskora.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz