wtorek, 21 sierpnia 2018

Przedsprzedaż książki o Atletico

Wydawnictwo Sine Qua Non rozpoczęło przedsprzedaż najnowszej książki Leszka Orłowskiego pt.: "Atletico Madryt. Cholo Simeone i jego żołnierze", o której informowałem już TUTAJ.


Czytając lekturę poznacie analizę gry Atletico Madryt sezon po sezonie, zawiłości i nieścisłości związane z władzami klubu oraz drogę do piłkarskiego sukcesu pod wodzą Diego Simeone.

Leszek Orłowski wyjaśnia, jak argentyński trener odmienił oblicze ekipy z Vicente Calderón. Największy znawca hiszpańskiego futbolu w Polsce analizuje transfery i personalne decyzje Cholo, wspomina przełomowe momenty i kluczowych piłkarzy, tłumaczy przyczyny triumfów i porażek Rojiblancos.
Autor wybrał najważniejszych w ostatnich latach zawodników Los Colchoneros i poświęcił każdemu z nich osobny fragment tekstu. Od opisu kariery, po ciekawe historie i zabawne anegdoty. Ta książka to niepowtarzalna okazja do bliższego zapoznania się z ich sylwetkami, opisanymi z dokładnością, jakiej od Orłowskiego możemy się tylko uczyć.
Ta lektura to prawdziwa biblia nie tylko dla kibiców Atléti. To pozycja obowiązkowa dla fanów stylu Simeone. I wielbicieli jego piłkarzy – żołnierzy, którzy za swoim trenerem skoczyliby w ogień.

Wydawnictwo realizować będzie wysyłkę od 24 sierpnia. Teraz natomiast można już ją zamówić, ponieważ prowadzona jest przedsprzedaż. W cenie 23.39 zł możecie nabyć ją TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz