niedziela, 7 października 2018

Piłkarskie gry zespołowe: 1 tom z serii

Wydawnictwo Polarny Lis zaprezentuje serię sportowych książek pt." Wybieram swój sport" dla dzieci. Pierwszy tom trafił już w moje ręce. Dotyczy on piłkarskich gier zespołowych.


W pierwszym tomie piłkarskich gier opisano takie dyscypliny jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna i baseball.

Każda z tych gier jest opisana. Poznamy ogólne zasady gry, dobór sprzętu i obuwia oraz dowiemy sie jakie cechy i predyspozycje powinien posiadać kandydat. Ponadto znajdziemy także krótkie historie najlepszych zawodników danych dyscyplin.

Co mi się akurat rzuciło w oczy to obrazek Neymara. Każdy rysunek przypomina piłkarza. Nie miałbym problemu z rozszyfrowaniem Lewandowskiego, Błaszczykowskiego, Pazdana, Szczęsnego, Zielińskiego, Ronaldo, Messiego, Kane czy Ibrahimovicia. Ale przy Neymarze był wielki problem. Czarna broda, czarne wąsy i czarne loki na głowie.

Lektura zawiera także wiele ciekawostek i jest bogato ilustrowana. Zdecydowanie godna polecenia dla dzieci, którzy zastanawiają się jeszcze jakiej dyscyplinie się poświęcić. Jednocześnie także dla ich rodziców, aby wiedzieli jakimi kosztami będzie trzeba operować inwestując w sprzed danej dyscypliny.

- "Ciekawa i zabawnie ilustrowana książka pozwoli dzieciom lepiej poznać dyscypliny sportowe i na pewno zachęci do aktywności fizycznej" - mówi Łukasz Kadziewicz, były siatkarz, aktualnie komentator i ekspert siatkarski w Polsacie.

Tak jak wspomniałem, jest to pierwszy tom z serii. Pod koniec listopada wyjdą sporty zimowe, w pierwszej połowie lutego sporty walki oraz w pierwszej połowie marca konkurencje lekkoatletyczne.

Opisaną książkę możecie nabyć TUTAJ za 36.90 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz