środa, 13 marca 2019

Piłka nożna - zasady, piłkarze, drużyny

W ramach współpracy z księgarnią internetową LubimyCzytac otrzymałem kolejną książkę. Tym razem jest to praca zbiorowa pt.: "Piłka nożna. Zasady, piłkarze, drużyny", wydana przez wydawnictwo SBM.


Na pierwszy rzut oka książka ładnie się prezentuje. Jest duża i oprawiona w twardą okładkę. Jednak co do jej wielkości (29 cm) może czasem sprawić nieco trudności, podczas czytania np w zatłoczonym pociągu.

Można by powiedzieć, że jest to swojego rodzaju mały podręcznik, w którym znajdziemy wszystkie zasady gry (gol, długość meczu, rozmiary boiska, spalony, dogrywka, sędzia, kartki) ale także i poznamy wszystkie rozgrywki i turnieje (Mundial, Euro, Copa America, KMŚ, LM, LE itd).
Ponadto znajdziemy krótkie opisy najlepszych piłkarzy, zespołów, reprezentacji oraz drużyn.

Oprócz tego lekturę można nazwać także poradnikiem z którego mogą korzystać najmłodsi. Nie licząc kilku cennych wskazówek, dowiemy się bowiem wszystkiego o taktyce, podaniach i uderzeniach.

Książka zdecydowanie godna polecenia dla najmłodszych. Ponadto ilustracji, rysunków i zdjęć czyni ją jeszcze bardziej ciekawszą i atrakcyjniejszą. "Piłka nożna. Zasady, piłkarze, drużyny" jako nowość dostaniemy już za niecałe 12 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz