sobota, 29 czerwca 2019

"Jak zostaje się gwiazdą" wyjaśnia Tomasz Gawędzki

Wydawnictwo Arena po serii dobrych książek piłkarskich dla starszych, wyszła też ku młodym czytelnikom. Pojawiła się pozycja pt.: "Być najlepszym. Jak zostaje się gwiazdą" autorstwa Tomasza Gawędzkiego.

Autor ma na swoim koncie już takie książki jak "Jak oni komentują" czy historię Cracovii Kraków "Cracovia znaczy Kraków. Historia w Pasy".

Książka głównie skierowana do najmłodszych. Przeczytamy w niej losy Krzysztofa Piątka, Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego, Arkadiusza Milika, Wojtka Szczęsnego, Piotra Zielińskiego i Kamila Glika.

Każda z historii ma czegoś uczyć. Każda pokazuje jak ważny jest trening, samozaparcie, dążenie do celu, charakter i silna wola. Dzięki nim młodzi adepci dostaną wiele cennych wskazówek, ale także dowiedzą się jak przebiegały kariery piłkarzy.

Format spory, bo 21 x 29 przy 0.5 cm grubości (64 strony). Na półce atrakcyjności na pewno doda twarda okładka. W środku wiele ciekawych zdjęć i ujęć z wielu meczów.

W księgarni sportowej TaniaKsiążka pozycja "Być najlepszym. Jak zostaje się gwiazdą" jest nowością i dostępna jest już za niecałe 20 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz