czwartek, 15 grudnia 2016

Biografia Lewandowskiego dla dzieci!Dzięki wydawnictwu Egmont i Panu Dariuszowi Tuzimek, najmłodsi fani piłki nożnej oraz Roberta Lewandowskiego mogą poznać historię swojego idola oraz kilku klubów, w których grał! Powstała bowiem pierwsza autoryzowana biografia Lewego dla dzieci!


Jest to kolejna książka z serii dla dzieci. Pierwsze trzy części - Messiego, Ibrahimovicia i Ronaldo ukazały się wcześniej, a ich autorką jest Pani Yvette Żółtowska-Darska.

Książka "Lewandowski. Wygrane marzenia"  zaczyna się od wstępu, zaś kończy na zakończeniu, statystykach Roberta i podziękowaniach. Książka zawiera wiele kolorowych zdjęć.

Lektura opisuje czasy dzieciństwa, szkoły, pierwszych kroków na boisku. Znajdziemy krótkie opisy klubów w których grał. Zobaczymy także statystykę meczów i bramek Klubu Wybitnego Reprezentanta - piłkarzy, którzy mają na swoim koncie najwięcej rozegranych spotkań w barwach Biało - Czerwonych.

Tekst jest efektem wielu rozmów autora z Robertem, jego bliskimi, trenerami, kolegami, mamą czy siostrą, co czyni książkę jeszcze ciekawszą.

"Chcecie poznać klucz do sukcesu Roberta? Sprawdzić czemu ten sukces zawdzięcza? Poznajcie jego historię i wykorzystajcie doświadczenia. Opowiadamy Wam historię Roberta Lewandowskiego. Chłopaka, który na boisku wygrał swoje marzenia."

Jak Lewy dotarł na sam szczyt? Kto mu w tej drodze towarzyszył? Czym się kierował? Jakie miał pseudonimy z dzieciństwa i z gry w Niemczech? Zapraszamy do czytania, a sami poznacie odpowiedzi na te pytania!

Autor ma nadzieje, że książka pomogła rozpoznać, co jest naszym celem i marzeniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz