sobota, 17 grudnia 2016

Liga Mistrzów dla najmłodszychRozgrywki Ligi Mistrzów są najbardziej prestiżowymi rozgrywkami w europejskiej piłce nożnej. Śledzi je cały świat, od najstarszych kibiców, po najmłodszych. Dzięki wydawnictwu Rebis, Ci najmłodsi fani mają coś dla siebie.


Książka znanego z pisania dla dzieci i młodzieży Romka Pawlaka pt: "Liga Mistrzów. Magia futbolu", to kolejna część (po "Biało - Czerwonych marzeniach. Od zbitego żyrandola do finałów Euro" oraz "Misji Euro 2016"), kolejna część przygód Kacperka i jego zadań domowych zadawanych przez klubowego trenera.

W książce znajdziemy wszystkich uczestników aktualnie trwającej ligi Mistrzów, wraz z krótkim opisem oraz notką biograficzną najlepszych piłkarzy danego klubu, opis każdych europejskich rozgrywek, zwycięzców Ligi Mistrzów od sezonu 1992/1993 po aktualnego triumfatora z 2016 roku, a także kilka słów o kobiecej Lidze Mistrzyń.

Nie mogło także zabraknąć polskiego akcentu. Mowa oczywiście o Legii Warszawa. Znajdziemy jej drogę eliminacyjną do fazy grupowej czy najlepszych piłkarzy eliminacji.

Nie zabrakło także historii występów polskich klubów w Lidze Mistrzów, finałów z udziałem polskich piłkarzy oraz listy polskich zawodników z największą ilością spotkań w tych rozgrywkach.

Na końcu znajduje się dodatek, w którym znajdziemy pełen terminarz gier każdej grupy z możliwością wpisania wyników oraz miejsce dla własnej najlepszej jedenastki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz