wtorek, 13 grudnia 2016

Neymar dla najmłodszychDzięki wydawnictwu Egmont i znanej dziennikarce Yvette Żółtowskiej - Darskiej, najmłodsi fani FC Barcelony oraz Neymara mogą poznać historię swojego ukochanego klubu oraz idola! Powstała bowiem biografia Brazylijczyka dla dzieci!


Książka jest biografią dla najmłodszych fanów piłki nożnej, Barcelony i Neymara. Dowiadujemy się jakie wartości w życiu człowieka są najważniejsze i ich przestrzegać czy uczyć się na błędach.

Autorką książki jest wspomniana Pani Żółtowska - Darska. To właśnie ona stworzyła serię książek dla dzieci. Przed Neymarem ukazały się także biografie Lewandowskiego, Messiego, Ronaldo i Ibrahimovicia. Wszystkie wydawnictwa Egmont, oprócz opisywanej, którą wydało wydawnictwo Burda.

Książka jest wzbogacona w wiele kolorowych zdjęć. Poznamy Brazylię oraz jej największe miasta, kulturę. Dowiemy się o rozgrywkach krajowych oraz informacji o klubie Santos. Nie mogło także zabraknąć zdjęć i informacji o Barcelonie jako mieście i klubie.

Czytając lekturę poznamy całą historię Neymara, począwszy od tego jak grał z kolegami na podwórku, przez dostrzeżenie go i dołączenie do klubów, gdzie stawiał pierwsze kroki, aż do transfer do Barcelony. Nie zabraknie także Neya w barwach reprezentacji.
Poznamy także wiele ciekawostek z jego życia, a nawet przegląd jego irokezów, które nosił.

Na koniec książki znajdziemy jak zawsze ciekawie spisaną bibliografię, podziękowania oraz "Liczny Neymara".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz