piątek, 24 lutego 2017

Najnowsza pozycja z Rebis dla fanów Realu

Fani Realu Madryt wreszcie znajdą coś dla siebie. Tym razem wydawnictwo Rebis wychodzi na przeciw i prezentuje książkę pt.: "Real Madryt. Strategia sukcesu".Założony w 1902 roku Real Madryt jest najbardziej utytułowanym klubem piłkarskim na świecie. Królewscy zdobyli najwięcej trofeów w historii, w tym 11 Pucharów Europy. Jednakże te triumfy nie są tylko zasługą zawodników i trenerów. Niemal niezauważalnie zarząd, złożony głównie z outsiderów, wyprowadził Real Madryt ze skraju bankructwa na pozycję jednego z najwyżej wycenianych klubów sportowych świata (według „Forbesa” – 3,65 mld dolarów w 2016 roku).

Jak osiągnięto tak nadzwyczajny sukces? Steven G. Mandis miał bezprecedensowy dostęp do wszelkich pracowników klubu – od prezesa, przez obecnych i byłych piłkarzy oraz trenerów, po osoby zajmujące się stadionem, szkółką piłkarską i infrastrukturą treningową – a także do pełnych danych finansowych i statystycznych. Dzięki temu może przekonująco dowieść, że cała strategia Realu Madryt, na boisku i poza nim, od doboru zawodników do zarządzania finansami, opiera się na kulturze organizacyjnej i systemie wartości pochodzącym od członków społeczności klubowej.

Książka Mandisa nie tylko pozwala zajrzeć za kulisy działalności znakomitego klubu, ale i precyzyjnie ukazuje niedościgły model biznesowy.

Tytuł: Real Madryt. Strategia sukcesu
Tytuł oryginału: The Real Madrid Way
Seria: X-Varia
Przekład: Jacek Środa, Marek Zawiślak
Oprawa: broszura klejona ze skrzydełkami
Premiera: 2017-03-14
Liczba stron: 432
Format: 135 x 215
Cena: 31.92 zł
Kup Teraz: KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz