środa, 21 grudnia 2016

Oficjalna książka Leo Messi’ego!„Nie było dotąd takiego piłkarza. Nie było dotąd takiej książki.” – Wydawnictwo Sine Qua Non prezentuje jedyną oficjalną książkę gwiazdora FC Barcelony –  Leo Messi’ego. Po jej przeczytaniu, w ramach współpracy, podzielę się swoją opinią na jej temat.


Nie jest to biografia piłkarza, ani autobiografia. Jest to po prostu oficjalna książka Argentyńczyka. Spowodowane jest to tym, że piłkarz cały czas kontynuuje swoją karierę, poprawiając kolejne rekordy i zapisując kolejne kartki na złotych kartach futbolu.

Jest to zapis początków ery Leo, a zarazem forma podziękowania wszystkim, którzy pomogli w rozwoju fundacji piłkarza. Wzbogacona o wiele ciekawostek i wywiadów z najsławniejszymi zarówno piłkarzami, jak i trenerami i działaczami.

Co ciekawe, książka jest interaktywna. Można ja czytać w wersji elektronicznej, pobierając na tablet czy smartfona, skanując kody, można obejrzeć również bramki. Jednak nie zniechęcam od czytania wersji papierowej, ponieważ są takie osoby, w tym ja, które wolą właśnie wersje papierową książki.

Cały dochód zgromadzony za zakup książki jest przeznaczony na działalność fundacji Messi’ego.

Książka jak najbardziej godna polecenia wszystkim fanom piłki nożnej, zaś dla kibiców Leo i Barcelony – pozycja obowiązkowa na półce. Do każdego zamówienia dołączany jest plakat Argentyńczyka. Dołączony jest także Złoty Bilet, dzięki któremu można wygrać spotkanie z samym zawodnikiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz