środa, 21 grudnia 2016

Messi – chłopiec legendaLeo Messi, wielki gwiazdor zarówno FC Barcelony, reprezentacji Argentyny jak i całego Świata. Piłkarz, który otrzymał już cztery Złote Piłki. Nic więc dziwnego, że często ukazują się książki na jego temat.


Książkę "Messi. Historia chłopca, który stał się legendą" musi mieć każdy kibic FC Barcelony, każdy kto podziwia piękną grę Argentyńczyka. Wydawnictwo Sine qua non pragnie przedstawić drugie wydanie książki Lucy Caioli'ego.

Drugie wydanie różni się od pierwszego ilością stron. Jest przede wszystkim dłuższe, ponieważ zawiera kilkanaście działów napisanych specjalnie dla polskich czytelników.

Książka zaczyna się krótkimi wstępami Dariusza Wołowskiego (dziennikarza sportowego) oraz Tomasza Lasoty (prezesa polskiej penyi FC Barcelony). Na końcu zaś znajdziemy historię kariery Leo zapisaną w liczbach.

Lektura przedstawia ciekawostki z życia gwiazdy, wypowiedzi najbliższej rodziny i najbliższego otoczenia piłkarskiego oraz oczywiście wypowiedzi piłkarza. Messi ukazany jest jako cichy chłopiec, który odpowiada wszystkim tylko na boisku, bo właśnie tam robi to, co potrafi najlepiej.

Książka zdecydowanie godna polecenia kibicom Blaugrany i fanom Argentyńczyka. Ci, którzy jeszcze nie kupili pierwszego wydania, muszą mieć w swojej kolekcji właśnie tę książkę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz