poniedziałek, 26 listopada 2018

#Superherosi - Kamil Grosicki

Najnowszą piłkarską książką wydawnictwa Burda jest wydana w ramach cyklu #Superherosi książka pt.: "Grosicki. Chłopak, który wziął los w swoje ręce". Nad tą książką objąłem patronat medialny.


Autorką książki jest bardzo znana Yvette Żółtowska - Darska, spod której pióra wyszło już wiele bestsellerów, które również miałem okazje przeczytać - Lewandowskiego, Pazdana, Szczęsnego, Messiego, Ronaldo, Ibrahimovicia i Neymara. Książki przetłumaczono na jedenaście różnych języków.

Bohaterem kolejnej książki autorki jest po prostu kolejny bohater i idol z boisk. Tym razem trafiło na Kamila Grosickiego, który przecież nie miał łatwego życia. Lektura pokazuje pasmo wzlotów i upadków oraz nieszczęść jakie mogą czekać na bogatego naiwnego młodego piłkarza.

Lektura opisuje Kamila nie tylko jako piłkarza grającego w różnych częściach Europy i w wielu klubach, ale również jako człowieka i przyjaciela, dla którego najważniejsza jest rodzina - dzieci, żona, siostra i rodzice.

Książka podobnie jak wszystkie tej autorki, bardzo ciekawie i przystępnie napisana w sam raz dla najmłodszych. Oczywiście pełna anegdot i bogato ilustrowana. Zdecydowanie godna polecenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz