środa, 21 lutego 2024

Era Realu 2017-2023

Wielki pasjonat, miłośnik i najlepszy specjalista od ligi hiszpańskiej ponownie wydał książkę. Tym razem na rynku za sprawą wydawnictwa Sine Qua Non i Leszka Orłowskiego pojawiła się "Real. Zwycięstwo jest wszystkim".

Po Barcelonie, Sevilli, Atletico i innych zespołach La Ligi oraz dwóch tomach Ligi Mistrzów, jest to druga pozycja o Realu Madryt. Pierwsza - "Królewska era Galacticos", wydana w 2017 roku opisywała lata 2000 - 2017. Ta najnowsza zaś lata 2017 - 2023.

Tradycyjnie przy książkach Pana Leszka, po każdym rozdziale poznamy jego bohaterów. Dzięki temu więcej dowiemy się o takich zawodnikach jak między innymi Ramos, Casemiro, Bale, Courtois, Valverde czy Ronaldo. Ponadto bliżej poznamy losy Asensio, Viniciusa i Nacho.

Ponadto nie zabraknie oczywiście ciekawostek. Czemu Casemiro a nie Casemiri? Courtois specjalnie puszczający bramki na treningach czy Vinicius bawiący się telefonem podczas przemowy trenera.

Książka ogólnie fajnie napisana, obiektywnie. Autor stawia również swoje tezy i wyjaśnienia oraz dodaje swoje przemyślenia. Cieszy mnie że ktoś taki jak Leszek Orłowski wydaje książki, bo taką wiedzą i doświadczeniem powinno się dzielić, a jeśli pióro jest lekkie i ciekawe to tym bardziej. Czy kolejna będzie o Barcelonie?

"Zwycięstwo jest wszystkim" dostępna jest na LaBotiga.pl zarówno w wersji ELEKTRONICZNEJ jak i PAPIEROWEJ. Ponadto można ją dostać w pakiecie z wieloma różnymi GADŻETAMI.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz