wtorek, 13 października 2020

Wyszła szósta część Skarbów Miasta

Jak mawia autor "Skarby Miasta" to "historie ludzi tworzących kluby piłkarskie, które z kolei składają się na miejski ekosystem i nadają miastu niepowtarzalny charakter." Jednym słowem, wyszła szósta część!

Szósta część to Poznań spisany przez aż ośmiu autorów, co czyni go najbardziej różnorodną częścią. Zamawiając w tym tygodniu, na pewno otrzymacie niespodziankę do zamówienia. 

148 kolorowych stron oprawionych w twardą okładkę na pewno będzie się ładnie prezentować na półce. Znajdziecie tu kadry, zdjęcia, reportaże oraz masę informacji o piłkarskich klubach z Poznania.

Jak na razie możecie nabyć tą część tylko na SkarbyMiasta.com, jednak autorzy już zapowiadają, ze prawdopodobnie za tydzień zaliczą kilka spotkań, gdzie będzie możliwość zakupienia książki. 

Jak wspomniałem, Stolica Wielkopolski jest już szóstą odsłona Skarbów Miasta. Wcześniej wyszły Skarby o klubach w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Śląsku oraz Trójmieście. Wszystkie możecie zakupić TUTAJ

Adam Drygalski już wcześniej zastanawiał się nad zebraniem wszystkich milicyjnych klubów w jedną publikację. Na pewno jest ich masa, ale w tym wypadku chodziłoby o piłkę nożną. Czy to mogłoby wejść w życie? Na pewno zależałoby to od zainteresowania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza