niedziela, 3 stycznia 2021

Nowa wersja Ronaldo nadeszła

Po dołączeniu przez Yvette Żółtowska-Darska do Sine Qua Non, na wyniki współpracy długo czekać nie musieliśmy. Pierwszym owocem jest uaktualniona wersja biografii Ronaldo, która już została zaprezentowana.

"Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce", bo o niej mowa, to nowa wzbogacona wersja poprzedniej wydanej przez autorkę jeszcze w wydawnictwie Egmont. Był to rok 2015 więc od tego czasu trochę w życiu piłkarza się zmieniło, zatem było o czym napisać.

"Transfer" Yvette do SQN to bardzo dobry krok nie tylko dla samej autorki, która dołącza do największego polskiego wydawcy sportowych książek, ale także dla wydawnictwa, w którego szeregi wchodzi osoba tworząca prawdziwe bestsellery tłumaczone na dziewięć języków. 

Tym samym powiększać się będzie oferta SQN dla dzieci i młodzieży. Pierwszy owoc współpracy już mamy. Kto nie ma pierwszej biografii Ronaldo wydanej przez Yvette, tą musi mieć. Jeśli jednak już tamtą posiadacie, z tej dowiecie się tylko kilku nowych rzeczy.

Co do różnic, w tekście jest ich niewiele. Został dodany dalszy ciąg, w tym 4 wygrane Ligi Mistrzów, zwycięstwo Portugalii w Mistrzostwach Europy, oraz transfer do Juventusu. Ponadto zmienione zostały wszystkie zdjęcia, których jest bardzo dużo. Nie może przejść niezauważony także nowoczesny layout. Totalnie inny niż poprzednie.

Co czyni książkę wyjątkową? Na pewno wiedza i podejście autorki, która odwiedziła wszystkie zdjęcia związane z Cristiano, w tym Maderę, dzielnicę Santo Antonió, w której piłkarz się wychował, Muzeum CR7 czy jego hotel w Funchal. Zdjęcia są zatem ciekawe unikatowe pochodzące z prywatnego zbioru. Ponadto podczas dokumentowania nowej wersji książki autorka osobiście rozmawiała z siostrą Portugalczyka - Elmą.

Książkę możecie nabyć TUTAJ - otrzymując zakładkę gratis oraz TUTAJ, gdzie otrzymacie dodatkowo plakat rozmiaru A3 - 29,7 x 42 cm.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza