sobota, 29 maja 2021

Nadchodzi hiszpańska ekipa

Twitter, a właściwie sam Leszek Orłowski zdradził, że nadchodzi nowa jego publikacja, która jeszcze w tym roku ujrzy światło dziennie za sprawą Wydawnictwa Sine Qua Non. Będzie to pozycja obowiązkowa dla fanów La Liga.

Dziennikarz na swoim koncie na Twitterze po finale Ligi Europejskiej napisał że kolejny hiszpański zespół spłatał mu figla. Po Sevilli, która zwyciężyła w zeszłym roku, tym razem jest to Villarreal, dzięki któremu będzie dodatkowy rozdział.

Wcześniej domyślałem się, że będzie tą piątą pozycją będzie książka o Valencii, o czym informowałem już TUTAJ. O klubie z Mestalla owszem będzie, ale nie cała książka.

Dokładnie będzie to pozycja 3 w 1 - "Hiszpańskie drużyny, które zadziwiły świat", gdzie zostaną opisane losy Valencii, Villarreal i Deportivo. Premiera w październiku. Sam nie mogę się już doczekać.

Zespoły te na pewno nie mają takiej rzeszy fanów jak Barcelona, Real, Atletico czy Sevilla, zatem książki nie były by tak obszerne, ale z pewnością przy tak znakomitym piórze Leszka Orłowskiego, byłyby nie mniej ciekawe. Ja na pewno z radością przyjąłbym informację o osobnej książce o każdej z tych ekip.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz