piątek, 16 lipca 2021

Autobiografia międzynarodowego arbitra

Postać Wojciecha Maroszka każdy fan siatkówki na pewno zna. Międzynarodowy arbiter siatkarski, który prowadził spotkania między innymi takich imprez jak Mistrzostwa Europy, Świata czy mecze Siatkarskiej Ligi Narodów.

Pan Wojtek postanowił, że spisze swoje wspomnienia i przeżycia, wydając je w formie autobiografii. Premiera planowana jest na 17 sierpnia 2021 roku, czyli miesiąc po zakończeniu Igrzysk Olimpijskich.


O czym będzie książka?

- "Książka będąca pierwszą na rynku biografią sędziego siatkarskiego. Sędziego, który opisuje szczerze swoje wzloty i upadki - od początków w rozgrywkach młodzieżowych po finały mistrzostw świata, od sukcesów w meczach z wielomilionową telewizyjną publicznością po katastrofalny błąd w meczu o mistrzostwo Polski. Dwie części książki stanowią relację z wyjątkowych imprez mających miejsce w 2021 roku: turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów rozgrywanego w bańce we włoskim Rimini i igrzysk olimpijskich w Tokio".

Autor nie będzie korzystał ze współpracy z żadnym wydawnictwem. 

- "Jestem osobą dość znaną w świecie siatkówki. Ponadto chciałbym przeprowadzić taki ciekawy projekt i nauczyć się nowych rzeczy."

Zamawiając książkę w przedsprzedaży, czyli do 20 sierpnia unikniecie kosztów dostawy (na terenie całej Polski). Ponadto na każdym takim egzemplarzu znajdzie się autograf! Zatem, nie zwlekajcie. Będzie warto!

Książkę "Moje Tokio 2020" możecie nabyć TUTAJ już za niecałe 30 zł ! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz