czwartek, 16 czerwca 2022

Ronaldinho kontynuacją "wydarzyło się na prawdę"

Duet Yvette Żółtowska - Darska i Jacek Sarzało znowu w akcji. Jakiś czas temu wyszła nowa książka z serii "Wydarzyło się naprawdę". Tym razem bohaterem był Ronaldinho. Pozycja wydana oczywiście przez wydawnictwo Sine Qua Non.

Brazylijczyk był prawdziwym fenomenem. Wielką gwiazdą obdarzoną genialną techniką. Na pewno każdy kto go wspomina od razu ma przed oczami czarodziejski szeroki uśmiech, no look pass'y i niesamowite zwody. Jak daleko by doszedł gdyby nie kobiety, imprezy i alkohol? Szkoda że się nie dowiemy.  

R10 był moim wielkim idolem. Zawsze chciałem być właśnie taki jak on! Każdy jego fan, podobnie jak ja ma wiele koszulek Barcelony z jego nazwiskiem na plecach. Jeden z najlepszych piłkarzy świata, prawdopodobnie najlepszy drybler jakiego oglądaliśmy.

Jeśli chodzi o wspomnianą serię, ukazały się już biografie Kyliana Mbappe i Virgila van Dijka. Teraz nadszedł czas na zawodnika, który zawiesił już buty na kołku. 

Pozycja ta również przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży. Ciekawa, fajna ale krótka. Z wkładką zdjęciową oraz kilkoma ciekawostkami na koniec z życia Ronaldinho. Dla ułatwienia dla najmłodszych w nawiasach podana jest wymowa niektórych nazw oraz nazwisk.

Dla fanów Ronniego książeczka zdecydowanie godna polecenia. Niemniej jednak jak ktoś całą karierę śledził poczynania Brazylijczyka to niestety nic nowego się z niej nie dowie. Dla dzieci jednak może okazać się fajnym prezentem.

Książkę znajdziecie zarówno w wersji PAPIEROWEJ, jak i ELEKTRONICZNEJ. Dostępna jest również z innymi książkami TEJ SERII.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz