wtorek, 9 stycznia 2024

Wydarzyło się naprawdę: Benzema

Po dołączeniu do zespołu Sine Qua Non autorki Yvette Żółtowska-Darska na efekty współpracy nie trzeba było długo czekać. Raz po raz wychodzą nowe biografie, dzięki czemu wydawnictwo poszerza swoją ofertę książek dla najmłodszych kibiców.

Dziś kilka słów o biografii Karima Benzemy. Książka powstała przy współpracy wspomnianej autorki z dziennikarzem Jackiem Sarzało. 

W zasadzie jest to kolejna biografia Francuza wydana przez SQN w stosunkowo krótkim czasie. Opisywana powstała w listopadzie 2022 roku, zaś już w lipcu kolejnego mieliśmy premierę "Królewskiej perfekcji".

Lektura nie jest długa, nie liczy nawet dwustu stron, a litery tekstu są dość spore. Dla dzieci to spore ułatwienie, bardzo szybko i sprawnie się czyta. Ponadto wiele ciekawostek, kolorowych zdjęć i memów wzbogaca książkę. 

Starszym kibicom książki nie ma co polecać, bo za wiele nowych faktów z życia się nie dowiedzą, zaś dla najmłodszych fajna opowieść o karierze zdobywcy Złotej Piłki w sporym skrócie. 

Lekturę z serii "Wydarzyło się na prawdę" możecie nabyć na LaBotiga.pl zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej oraz w pakietach z innymi książkami klikając TUTAJ. Kilka słów o wcześniej wydanych znajdziecie TUTAJ.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz