czwartek, 11 stycznia 2024

Wydarzyło się naprawdę: Haaland

Kolejną książeczką dla dzieci i młodzieży od Yvette oraz Jacka Sarzało, o której napisze kilka słów jest wydana oczywiście w ramach serii "Wydarzyło się naprawdę" biografia Erlinga Haalanda - prawdziwego goleadora.

Książka ta prawie niczym nie różni się od poprzednio wydanych, które opisywałem czyli Van Dijka, Mbappe, Ronaldinho czy Benzemy. Przeznaczona dla dzieci i młodzieży z pewnością jest świetnym prezentem. 

Bardzo ciekawy pomysł, aby wyjść z lekturą o Norwegu. Jest to bowiem pierwsza biografia napastnika, która ukazała się na naszym rynku, przez co może być częściej kupowana, liczy jednak nieco ponad dwieście stron. Obszerniejsza dla starszych fanów od Luca Caioli'ego jest już jednak w przygotowaniu.

Książka zaczyna się od krótkiej historii ojca Erlinga, który również grał w Manchesterze City i który karierę skończył głównie przez brutalny faul Roy'a Keane'a. Obaj panowie spotkają się jeszcze na łamach opowieści również na boisku, ale już w zupełnie innych rolach. Następnie czytamy już o przygodach samego bohatera.

Nie zabraknie oczywiście ciekawostek, kolorowych zdjęć oraz memów. Na koniec znajdziemy także test na poziom wiedzy. Nabyć ją możecie TUTAJ w wielu atrakcyjnych promocjach oraz pakietach. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz