niedziela, 19 marca 2023

30 Lat Ligi Mistrzów

Zanim się za tą pozycję zabrałem trochę czasu już minęło. Właściwie na tyle dużo, że zdążyła już wyjść druga część tej książki. Niemniej jednak najpierw kilka słów o pierwszych trzydziestu latach Champions League.

Jest to kolejna świetna książka Leszka Orłowskiego. Zastanawiałem się co za książka będzie następna po opisaniu najlepszych hiszpańskich ekip. Teraz to już zastanawiam się co będzie po książkach o Lidze Mistrzów. 

"30 lat Ligi Mistrzów" tom pierwszy opowiada o zwycięskich drogach do sławy ekip z lat 1992 do 2006. Znajdziemy tutaj zatem sporo o skorumpowanej Marsylii, wielkim Juve i Ajaksie, włoskiej Borussii, galaktycznym Realu czy tańcom Dudka na linii bramkowej.

Jest to przewodnik i ciekawa podróż w czasie opisująca nie tylko wspomniane ekipy, ich piłkarzy i trenerów, ale także uczestnictwo polskich ekip i naszych reprezentantów w tych prestiżowych rozgrywkach. Ponadto poznajemy także jak rozwijała się Liga Mistrzów na przestrzeni lat. 

Na początku książki znajdziemy również kod QR do pełnych wyników, tabel wszystkich sezonów opisanych w pierwszym tomie. 

Pierwszy tom znajdziecie jak zawsze na LaBotiga.pl zarówno w wersji elektronicznej jak i papierowej. Nie zabraknie oczywiście pakietów z gadżetami, innymi książkami oraz rzecz jasna pakietów z drugim tomem. Wszystko to dostępne TUTAJ.

Ponadto warto zatrzymać się jeszcze przy innych pozycjach autora:
Hiszpańskie drużyny, które zadziwiły świat
Sevilla FC. Dzieci Monchiego
Atletico Madryt. Cholo Simeone i jego żołnierze
Real Madryt. Królewska era Galacticos
Barca Złota Dekada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz