czwartek, 6 czerwca 2024

Wydarzyło się naprawdę: Bellingham

Najnowszą książką z serii To Wydarzyło się naprawdę jest biografia Jude Bellinghama. W tym wypadku również spisana przy współpracy Yvette Żółtowskiej - Darska z dziennikarzem Jackiem Sarzało. To duet, który ciekawie pisze i wydaje coraz więcej biografii dla najmłodszych.

Książka o Angliku to na moje strzał w samą dziesiątkę. Mimo młodego wieku sporo było można o nim napisać, a swojej biografii w Polsce jeszcze się nie doczekał. W związku z tym sprzedaż może cieszyć się większą popularnością.

Swoją drogą w przygotowaniu jest biografia Ibrahimovicia (jako legenda). O Szwedzie jednak już przecież wszystko zostało napisane - również przez wspomnianych autorów. 

Książka o najmłodszym zawodniku z wspomnianej serii zaczyna się (podobnie jak w przypadku Haalanda) od historii ojca, który również był piłkarzem. Grał amatorsko w wielu klubach, w których łącznie strzelił ponad... 700 bramek! Amator - Legenda!

Jak w przypadku reszty książek znajdziemy tu pomoc w wymowie, wyjaśnienia, wkładkę zdjęciową, memy oraz w tym wypadku również liczący 16 pytań quiz wiedzy o Jude.

Opisaną biografie znajdziecie rzecz jasna na LaBotiga.pl zarówno w wersji PAPIEROWEJ jak i ELEKTRONICZNEJ oraz w PAKIETACH z kubkami bądź ściereczką.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz