sobota, 13 stycznia 2024

Wydarzyło się nprawdę: Messi

Leo Messi. Postać, której nikomu przedstawiać nie trzeba, nawet tym, którzy na piłce się nie znają. Jednak czy można jeszcze coś o nim napisać? Czy warto jeszcze o nim coś pisać? Czy te książki dalej cieszą się popularnością?

Zdaje się, że o Leo napisano już wszystko. Sam mam o nim jedenaście książek i to nie licząc rozszerzonych i uaktualnionych wydań. Mimo wszystko o legendach się pisze, również czyta.

Wydawnictwo Sine Qua Non wraz ze swoją autorką od książek dla dzieci i młodzieży, którą jest Yvette Żółtowska-Darska prezentuje Messi'ego z serii Wydarzyło się naprawdę. Mimo iż Argentyńczyk jeszcze gra, należał mu się tu status legendy.

Trzeba zaznaczyć ogrom pracy autorki włożonej w ten projekt. Oprócz zaangażowania Jacka Szarzało, który zajmował się stroną sportową, jest również Pani Dominika Słomińska, która odpowiadała za stronę psychologiczną. Ponadto jednak przed wydaniem biografii Leo, Pani Yvette kontaktowała się z ojcem piłkarza, tłumacząc mu tekst i prosząc o wskazówki. Na szczęście i w sumie o dziwo ten się odezwał.

Lektura idealna dla dzieci, sporo wyjaśnień, powiększona czcionka, ciekawostki, zdjęcia i memy. Dla nich zdecydowanie fajny prezent. Kibice piłkarscy raczej nie dowiedzą się z niej nic nowego, a fani Leo i Barcy po przeczytaniu tytułów rozdziałów pewnie będą mogli dziecku we własnych słowach opowiedzieć daną opowieść.

Wspomnianą książkę możecie kupić na LaBotiga.pl jak zawsze w wersjach papierowych, elektronicznych oraz w wielu pakietach z innymi książeczkami z tej serii. KLIKNIJ i wybierz już dziś!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz