piątek, 5 kwietnia 2024

Wydarzyło się naprawdę: Szczęsny

Seria Wydarzyło się naprawdę od Yvette Żółtowska - Darska, którą wydaje wydawnictwo Sine Qua Non liczy sobie już aż dziewięć pozycji, zaś w przygotowaniu są już kolejne dwie. Najnowszą książką jest biografia Wojciecha Szczęsnego.

To pierwszy reprezentant Polski, który doczekał się wydania swojej biografii w serii dla dzieci i młodzieży. Nie ma w niej nawet Roberta Lewandowskiego. Czas jednak pokaże, może i jego się doczekamy.

Tymczasem Pani Yvette po raz kolejny starannie przyłożyła się do pracy rozmawiając z głównymi bohaterami zarówno osobiście jak i telefonicznie. Mam tutaj na myśli zarówno Wojtka jak i jego mamę, babcię, brata oraz żonę. 

Czemu wybór padł akurat na Wojtka? Ciężko stwierdzić. Tak czy inaczej jest to strzał w dziesiątkę, ponieważ oprócz tej wydanej przez tą samą autorkę w wydawnictwie Burda, na biografię tego bramkarza nie trafimy. 

Jak bohater zarabiał pierwsze pieniądze? Czym brat rozciął Wojtkowi głowę? Po co bracia dzwonili na... 0700? Lektura zawiera wiele ciekawostek i anegdot oraz cennych lekcji życia, których w książkach autorki nie brakuje. Na koniec zdjęcia, memy oraz quiz sprawdzający wiedzę po przeczytaniu.

Wspomnianą książkę znajdziecie rzecz jasna na LaBotiga zarówno w wersji PAPIEROWEJ jak i ELEKTRONICZNEJ oraz w pakietach z innymi książkami bądź Gadżetami.

W ramach przypomnienia, wcześniej we wspomnianej serii pojawiły się:

To wydarzyło się naprawdę: C. Ronaldo
To wydarzyło się naprawdę: Ronaldo Nazario

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz